O marce

Cześć!

Miło Cię tutaj widzieć! Pozwól, że opowiem nieco o sobie i o KUSIOKO.

Mam na imię Żaneta i pomagam spełniać dekoracyjne marzenia,
projektując, wizualizując i dekorując przyjęcia. Każdorazowo pomaga mi w tym zespół zaprzyjaźnionych artystów. Wspólnie czuwamy nad powodzeniem każdej realizacji.

KUSIOKO to marka, którą stworzyłam kilka lat temu. Jej fundamentem jest wysoka jakość, którą serwuję w zamian za uczciwą cenę. W tej wyjątkowej pracowni powstają dekoracje na najważniejsze wydarzenia w życiu moich Klientów – śluby, przyjęcia weselne, baby shower, urodziny, jubileusze, rocznice i wiele innych. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i zaskoczyć Gości wyjątkowym klimatem – jesteś w dobrym miejscu!

Pomogę Ci zaplanować koncept począwszy od oprawy kwiatowej, poprzez dodatki, papeterię, prezenty. Przeprowadzę Cię przez cały proces planowania i projektowania oprawy przyjęcia, odpowiem na nurtujące pytania, podpowiem kilka trików, dzięki którym zyskasz spokój i zadowolenie. Na koniec wykonam dla Ciebie wizualizację ustalonego konceptu, dzięki której nabierzesz przekonania, że wymarzona dekoracja stanie się rzeczywistością już wkrótce.

Wierzę, że niebawem poznamy się lepiej.

Tymczasem zapraszam Cię na wirtualny spacer po cudownej krainie KUSIOKO. Czuj się jak u siebie!

PARTNERZY KUSIOKO

Projekty realizaowane w pracowni KUSIOKO często są rozbudowane, a ich realizacja nierzadko wymaga zaangażowania ekspertówz różnych branż. Dla uzyskania profesjonalnego efektu współpracuję z zaprzyjaźnionymi firmami, które w tym miejscu chcę Ci przedstawić.