O nas

Witaj na naszej stronie! Miło Cię tutaj widzieć! Pozwól, że opowiemy Ci kilka słów na nasz temat.

Jesteśmy pracownią dekoracji i prezentów, dla której Twoje marzenie, to nasze wyzwanie – efekt KusiOko. Tworzymy z pasją, każdego dnia dostarczając Klientom produkty, których oczekują z jakością, na jaką zasługują.

 

Fundamentem działalności KUSIOKO jest jakość, którą serwujemy z zamian za uczciwą cenę. Korzystamy z najlepszej jakości materiałów, aby uzyskać efekt elegancji i królewskiej dostojności, bez zbędnego przepychu. Czujność, piękno, dostojność, to wartości stanowiące kamień węgielny naszej działalności. Tworzymy z pasją, a każdy projekt realizowany jest pod naszym czujnym okiem. Symbolem tej czujności jest paw, „królewski ptak”, mitologiczny posłaniec bogów, którego pióro znajdziesz w logo marki KUSIOKO.

 

Nasza działalność obejmuje takie obszary jak: oprawy kwiatowe ślubów i przyjęć, dekoracje dla domów i firm, prezenty, których szeroki wachlarz znajdziesz w naszym sklepie tutaj. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, któremu każdorazowo proponujemy nieszablonowe rozwiązania, jakoby „szyjąc na miarę” jego potrzeb. Efektem tych działań są wizualizacje w formie projektów, których galerię znajdziesz tutaj – z tego miejsca zapraszamy Cię na wirtualny spacer po cudownej krainie KUSIOKO. Czuj się jak u siebie!

Cześć, jestem Żaneta i jestem założycielką Pracowni KUSIOKO. Pomysł na markę zrodził się spontanicznie, kiedy jeszcze byłam związana z innym zawodem, a własny biznes stanowił dla mnie odskocznię od codzienności. W ciągu dwóch lat Pracownia stała się dla mnie spełnieniem pragnień, które wiele lat temu odłożyłam na później. To „później” właśnie się dzieje! Dziś wracam ze zdwojoną siłą, aby spełniać Wasze marzenia, a w realizacjach wspierają mnie osoby, dzięki którym jest to możliwe.
Wiktor to mój partner życiowy, jak również biznesowy. Bez niego marka KUSIOKO nigdy by nie powstała, a wiele projektów nigdy nie zostałoby doprowadzonych do końca. Nowinki technologiczne, wiele rozwiązań technicznych oraz strategicznych to autorskie projekty Wiktora, które zasilają kusiokowe zasoby i są motorem napędowym wielu wspaniałych realizacji.
Oto Ewelina! Ta zdolna graficzka dołączyła do KUSIOKO podczas pracy nad spontanicznym projektem. Dzięki Ewelinie mój autorski rysunek stał się motywem limitowanej serii skarpetek marki KUSIOKO, które podbiły stopy naszych Klientów. Dziś Ewelina jest stałą częścią Zespołu. Każdego dnia przygotowuje dla Was świeżą dawkę informacji oraz wspiera tworzenie ważnych projektów.

NASI PARTNERZY

Nasze projekty często są bardzo rozbudowane, a ich realizacja nierzadko wymaga zaangażowania specjalistów z różnych branż. Dla uzyskania profesjonalnego efektu współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami, które w tym miejscu chcę Ci przedstawić.